Про нас

Привіт! Ми агенція нерухомості AGENT#1. Лідер з продажу нерухомості на Петропавлівській та Софіївській Борщагівці. Працюємо по всій Київській області та м. Київ.

Досконало знаємо свою справу щоб Вам було: легко, зручно, надійно.

З нами Ви можете продати, купити, здати, орендувати квартиру, будинок, таунхаус, дуплекс, комерційну нерухомість або земельну ділянку.

Ми працюємо відкрито і чесно, з максимальною віддачею на результат. Виконуємо те що обіцяємо, тому що ваша довіра і ваші позитивні відгуки є найціннішим здобутком для нас.

Мене звати Олег Поляшенко і я керівник агенції нерухомості AGENT#1. Я працюю в сфері нерухомості вже 15 років. Коли я прийшов в цю професію, основним правилом для мене відразу стало - ставити інтереси клієнта вище власних. Я завжди працював чесно, цивілізовано і намагався принести клієнтам максимальну вигоду.

Але, коли я зустрічався з іншими ріелторами, зрозумів, що, на жаль, мало хто працює, дотримуючись таких же принципів, і що у професії ріелтора склалася не дуже хороша репутація. Я думаю, це пов'язано з тим, що практично немає порогу входу в цю професію, туди беруть усіх, а через це, звичайно ж, страждає якість ріелторських послуг.

Мені захотілося зробити цей ринок більш цивілізованим, і я вирішив відкрити свою агенцію. Я сам постійно навчаюся і вирішив навчити ще й інших агентів, які будуть працювати в моїй агенції. Так у 2017 році досвід і знання ринку нерухомості Київської області та Києва підштовхнули до того, що ми з моєю командою професіоналів створили бренд Agent # 1.

На сьогодні агенція нерухомості Agent # 1 - це згуртована та дружня команда, яка росте, розвивається і набирає обертів. Кожен член нашої команди не тільки добре працює, а й любить свою роботу. І кожен з них - наш герой зі своєю силою.

Чому з нашою агенцією нерухомості вигідно працювати покупцям?

Ми працюємо по всій Київській області і Києву.

У нас в роботі більше 300 об’єктів нерухомості і більшість з них зосереджені в Петропавлівській Борщагівці.

Клієнту не потрібно планувати кілька зустрічей, щоб подивитися кілька квартир, часто, досить тільки наших пропозицій.

Коли клієнт приходить до нас по одному з об'єктів - ми обов'язково запропонуємо всі варіанти і допоможемо вибрати кращий.

У нас ключі від більшості квартир та будинків!

Ми завжди на місці - можна домовитися на перегляд - прямо на зараз.

Ми знаємо ринок та його історію не з чуток і цим багажем знань готові ділитися.

Чому з нашою агенцією нерухомості вигідно працювати власникам?

Ми на виду - зовнішня реклама об'єктів і онлайн реклама всюди, де це доцільно.

Ми не чекаємо прямого звернення, а пропонуємо Ваш об'єкт своїм напрацьованим клієнтам і людям, які прийшли до нас з різних джерел.

Співпрацюємо з іншими ріелторами, як місцевими так і київськими. Маємо цілий ряд постійних партнерів.

Робимо якісні фото професійним обладнанням, після цього вони проходять додаткову обробку фотографом. Всі фото робляться за власними стандартами якості.

Захищаємо наші матеріали своїм логотипом.

Підготовку документів для продажу без участі власника в найкоротші терміни (від одного дня) - беремо на себе.

Гарантуємо безпеку і простоту угоди, маємо автоматичний детектор перевірки купюр.

Співпрацюємо з оціночними компаніями, нотаріусами та іншими службами та банками.

Ми гарантуємо швидку та безпечну угоду.

Потрібна консультація?

Для отримання консультації залиште замовлення. Наш фахівець зв'яжеться з Вами, для вирішення вашого питання, в найкоротші терміни.

Заявку успішно відправлено!
Чекайте дзвінка від менеджера найближчим часом.