Готовий будинок 106 кв.м. з ділянкою 5 соток, Шевченкове
№Номер
2886
Площа
106
Ремонт
Без ремонту
Локація
Білогородка
Розмір ділянки
5
Опис
Продаж готового будинку з в Білогородці (Шевченкове), 106/40/36 кв.м.
Готовий будинок загальною площею 106 кв.м. з терасою, розташований на 5 сотках землі. Дуже вдале і продумане планування. Три окремі спальні кімнати, два санвузли, котельня, велика кухня-вітальня та тераса з навісом. Передня частина двору на два паркомісця, задня – простора ділянка під газон, басейн або мангальну зону. Будинок побудований з газоблоку AEROC D300, утеплений пінополістиролом 100 мм. Покрівля металочерепиця утеплена мінеральною ватою 200 мм. Фундаментна плита виконана за шведською технологією, утеплена екструдованим пінополістиролом 50 мм з розміщенням в плиті системи теплої підлоги. Виконана розведення системи опалення та водопостачання. Встановлені вікна WDS 5s з німецькою фурнітурою WINKHAUS. Власна свердловина 50 метрів та септик з переливом на 8 м.куб. Опалення електричне, заведено 10 кВт. Під’їзд до будинку асфальтований.
Дуже добре розвинена інфраструктура. Тут є все, що необхідно для комфортного проживання: 5 дитячих садків та 5 шкіл (з них 2 державні), поліклініка, супермаркети, магазини, салони, кав'ярні, ринок, спортклуби, ТРЦ. Усі дороги асфальтовані. Зовсім поруч річка Ірпінь, озеро та сосновий ліс.
Чудова транспортна розв'язка. Від Шевченкового до найближчої станції метро Києва всього 12км.
Умови придбання:
Без комісії для покупця
Ціна: 78 000 у.о.
Характеристики
Без комісії для покупця Так
Кількість кімнат 3
Матеріал стін Газоблок
Площа кухні 36
Площа об'єкта 106
Ремонт Без ремонту
Розмір ділянки 5
Всього поверхів 1
Схожі об`єкти
Заявка на перегляд
Для отримання консультації залиште замовлення. Наш фахівець зв'яжеться з Вами, для вирішення вашого питання, в найкоротші терміни.















































































































































