Розтермінування

Ми можемо запропонувати кілька варіантів придбання нерухомості на виплат.

Виплата частинами від забудовника

Agent # 1 є партнером багатьох забудовників Київської області, тому, працюючи з нами ви можете розраховувати на умови розтермінування надані забудовниками, а ми допоможемо визначитися з найбільш вигідною пропозицією саме для вас. Знаючи тонкощі і маючи досвід співпраці із забудовниками ми індивідуально підбираємо найкращі умови для наших клієнтів.

Купівля нерухомості на виплат від власника

Іноді бувають випадки, коли покупці розраховують на одну суму, при виборі квартири, будинку тощо, а підібрати нічого не можуть. Банально нічого не подобається із запропонованих варіантів. У таких випадках ми можемо запропонувати подивитися варіанти трохи дорожче, з можливістю розрахуватися частково, а решту суми погасити протягом якогось часу, за домовленістю з продавцями.

Банківська іпотека

Третій варіант придбання житла - це звичайна банківська іпотека. Коли для покупки житла не вистачає, більш значної суми, або є тільки частина грошей, тоді ми пропонуємо розглянути банківську іпотеку. Це хороша альтернатива оренді житла. Якщо правильно оцінити свої можливості, можна заощадити на цьому. Досить мати 25-40% від вартості квартири для першого внеску. Купити квартиру і не платити оренду, а цю суму витрачати на відсотки по кредиту, які постійно зменшуються, на відміну від орендної плати яка постійно зростає.

Потрібна консультація?

Для отримання консультації залиште замовлення. Наш фахівець зв'яжеться з Вами, для вирішення вашого питання, в найкоротші терміни.

Заявку успішно відправлено!
Чекайте дзвінка від менеджера найближчим часом.